KONST / Litografier / Litografi 4652119
nr 465 2119
Litografi
signerad, tupp, 105/310, 37x31
Utrop:
100 kr
Såld:
100 kr
tisdag 1 maj 2007
kl 17:28:33
1/5 17:23:33